ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Архів Апрель, 2018

Протокол засідання педагогічної ради №4

Фестиваль театрального мистецтва

27.04.2018. Театральне дійство завжди вважалось могутнім засобом для формування особистості з високими духовно-моральними якостями. Театр виховує глядачів через серця. Вже традиційно у квітні місяці в ЗОШ №1 ім. О. С. Пушкіна проходить фестиваль театрального мистецтва .Учні 5-11х класів мають можливість розкрити свої таланти та поринути у світ театральної феєрії. На фестивалі «Театральна весна 2018 » [...]

Вітаємо Кочіш Дашу, ученицю 6-В класу ЗОШ №1 ім.О.С. Пушкіна з II -им місцем у міському етапі всеукраїнського конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» в номінації «Малюнок».  Молодець!  

Посвята в Пушкінці

20 квітня 2018 р. В Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. N1 ім. О.С.Пушкіна було проведено посвята в пушкінці. Першокласники з гордістю і радістю сприймали нове звання .  

Вітаємо!!!!!! Наші учні — МОЛОДЦІ !!!!

Майбутнє Землі у твоїх руках

13 квітня . Під гаслом «Майбутнє Землі у твоїх руках» учні та вчителі ЗОШ №1 ім.О.С. Пушкіна активно долучилися до міської акції по благоустрою і санітарній очистці території своєї школи.

Інформація про використання державних коштів за березень 2018 р

Інформація про використання державних коштів за березень 2018 р ЗОШ№1 —>Завантажити

3 квітня в Мукачівський ЗОШ І-ІІІ ст. N1 ім.О.С.Пушкіна була проведена педрада «Синдром професійного вигорання, підтримка психоемоційного стану вчителя»

Учні ЗОШ№1 ім.О.С.Пушкіна долучилися до благодійної акції «Пасхальний кошик учаснику бойових дій». Діти намалювали малюнки,зробили своїми руками обереги,ляльки-мотанки,а також написали листи.

Майстер-клас для учнів 5-6 класів

Напередодні свята Воскресіння в ЗОШ № ім.О.С. Пушкіна вчителем Папіш Л.В. проведено майстер-клас для учнів 5-6 класів з виготовлення символу свята.Діти мали можливість отримати перший досвід з виготовлення писанок в різних техніках.