- Намагайтесь не піднімати тему коронавірусу і не хвилюватися через звичайний кашель або підвищену температуру. За необхідністю краще звернутись до лікаря. Додатковий стрес через хвилювання відносно розповсюдження хвороби може стати причиною ослаблення імунітету і підвищити ризик захворювання. Якщо ви дуже хвилюєтесь, намалюйте це на папері і порвіть.
- Коли люди накручують одне одного у розмові, відбувається «соціальне зараження». Говорити про корона вірус часто і довго немає потреби, бо ми майже нічого не знаємо. Тому гальмуйте всіх, хто починає вас затягувати у свої страхи, бо це теж інфекція для ваших емоцій.
- Коли діти через карантин залишаються вдома, складіть список важливих справ та ігор, які можуть замінити сидіння біля телевізора та комп’ютера. Доручіть дитині місію – допомогти своїй сім’ї.
- Ситуація, що склалася – відмінний привід для переходу на більш здорове харчування. Обмежте вживання солодощів, печива, різних соків. Ці продукти дають прилив енергії, яку дитина не може використати в квартирі, а також велика кількість солодкого послаблює організм та утворює ідеальне середовище для інфекцій та грибків. Скажіть дитині, що це профілактика хвороби.
- Виділяйте кожен день по декілька хвилин для концентрації на чомусь приємному (спогади про радісні події, чудові місця). Дайте собі можливість відчути це задоволення.
- Кожен день намагайтесь приділяти увагу фізичним вправам, хоча б по 15 хвилин. Ваш організм вам віддячить, бо віруси бояться сильних людей.
- Думайте позитивно і пам’ятайте, що з новими проблемами приходять нові можливості і рішення!
БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я І ВСІЄЇ РОДИНИ!
З повагою, практичний психолог О.Козинчук
Батькам на замітку. Поради психолога
25 Март 2020 Administrator